
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HA, HB series, cov lus qhia cable sib txawv, cov tsev bulkhead mounted thiab cov tsev mounted saum npoo txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | A |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 1.0-2.5 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 18 ~ 14 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.5 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Lub davhlau ya nyob twg |
| Hom poj niam txiv neej: | Txiv neej lub taub hau |
| Qhov Loj: | 10A |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 3+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Lub HA-003-F heavy-duty connector, nws yog qhov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas hauv kev lag luam. Tsim los ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm cov ntawv thov hnyav, lub connector rugged thiab txhim khu kev qha no muab kev sib txuas zoo thiab ua haujlwm tau zoo rau koj cov hluav taws xob thiab hluav taws xob. HA-003-F heavy-duty connectors tau tsim los tiv taus cov xwm txheej ib puag ncig hnyav tshaj plaws, ua rau lawv zoo tagnrho rau cov tshuab kev lag luam, automation systems thiab lwm yam kev siv ruggedized. Nws cov qauv rugged ua kom muaj kev ruaj khov thiab lub neej ntev, txawm tias nyob rau hauv qhov chaw ua haujlwm nyuaj tshaj plaws. Nrog nws lub tshuab xauv yooj yim thiab ruaj ntseg, HA-003-F connector muab kev sib txuas txhim khu kev qha thiab ruaj khov, txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev txiav tsis raug thiab ua kom muaj kev ua haujlwm tsis tu ncua. Qhov no ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo meej rau cov kab ke tseem ceeb uas kev ntseeg siab yog qhov tseem ceeb.

Lub connector muaj kev tiv thaiv zoo tiv thaiv plua plav, dej noo, thiab lwm yam kab mob. Qhov no ua kom koj cov kev sib txuas hluav taws xob tseem muaj kev nyab xeeb thiab ruaj ntseg, txawm tias nyob rau hauv qhov chaw nyuaj thiab nyuaj. HA-003-F cov connectors hnyav muaj nyob rau hauv ntau yam kev teeb tsa, suav nrog ntau tus lej pin thiab qhov loj ntawm lub plhaub, uas tso cai rau kev daws teeb meem kev sib txuas ntau yam thiab hloov kho tau. Txawm hais tias koj xav tau lub zog, teeb liab lossis kev sib txuas ntaub ntawv, lub connector no tau npog koj.

Vim nws tsim tau yooj yim rau tus neeg siv, lub HA-003-F connector no yooj yim thiab ceev rau kev teeb tsa thiab kev saib xyuas. Qhov no txuag lub sijhawm thiab kev siv zog, ua rau kev xa tawm thiab kev saib xyuas cov kab ke hluav taws xob zoo. Hauv kev xaus, lub HA-003-F heavy-duty connector yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov ntawv thov kev lag luam uas xav tau, muab kev ruaj khov, kev ua haujlwm txhim khu kev qha thiab yooj yim rau kev teeb tsa. Nrog nws cov qauv ruaj khov thiab kev teeb tsa ntau yam, lub connector no muab kev daws teeb meem zoo thiab ua haujlwm tau zoo rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas. Xaiv HA-003-F connectors rau kev sib txuas txhim khu kev qha thiab ruaj khov uas koj ntseeg siab tau.