
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HA, HB series, cov lus qhia cable sib txawv, cov tsev bulkhead mounted thiab cov tsev mounted saum npoo txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HA |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.75-1.5 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 18 ~ 14 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 2.5-5.5 hli |
| Lub zog nruj | 0.25 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Kev sib txuas ntawm cov ntsia hlau |
| Hom poj niam txiv neej: | Txiv neej lub taub hau |
| Qhov Loj: | 10A |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 4 |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Lub HA-004-M heavy-duty connector yog tsim los rau kev siv hauv kev lag luam, kom ntseeg tau tias kev sib txuas txhim khu kev qha thiab ua haujlwm tau zoo hauv cov chaw ib puag ncig hnyav. Nws txoj kev tsim kho ruaj khov thiab lub tshuab xauv ruaj ntseg ua rau nws zoo tagnrho rau cov kab ke tseem ceeb, muab kev ruaj khov thiab kev ruaj khov.

Lub connector muab kev tiv thaiv zoo heev tiv thaiv plua plav, dej noo, thiab lwm yam kab mob, ua kom muaj kev sib txuas hluav taws xob zoo thiab ruaj ntseg hauv cov chaw ib puag ncig hnyav. Cov HA-004-M heavy-duty connectors muaj ntau yam kev teeb tsa nrog ntau tus lej pin thiab qhov loj ntawm lub plhaub, muab cov kev daws teeb meem customizable rau lub zog, teeb liab, lossis kev sib txuas ntaub ntawv.

Vim nws tsim tau yooj yim, lub HA-004-M connector tuaj yeem ntsia tau thiab saib xyuas sai thiab tsis muaj teeb meem. Qhov no txo cov neeg ua haujlwm thiab lub sijhawm, ua rau kev siv thiab kev saib xyuas cov kab ke hluav taws xob zoo. Xaus lus, lub HA-004-M heavy-duty connector sawv tawm ua qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov ntawv thov kev lag luam hnyav, khav txog kev ruaj khov, kev ua haujlwm tas mus li, thiab kev teeb tsa yooj yim. Nrog nws cov qauv tsim muaj zog thiab cov kev xaiv hloov tau, lub connector no muab kev daws teeb meem ruaj ntseg thiab zoo rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas. Xaiv cov HA-004-M connectors rau kev sib txuas ruaj khov thiab kav ntev.