
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | A |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.75-2.5mm2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 18 ~ 14 |
| Tam sim no ntsuas: | 16 A |
| Qhov ntsuas hluav taws xob: | 250V |
| Lub zog hluav taws xob ntsuas: | 4KV |
| Qib kev ua qias tuaj: | 3 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.5 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Hom kev sib txuas: | Kev sib txuas bolted |
| Hom poj niam txiv neej: | Txiv neej lub taub hau |
| Qhov Loj: | 32A |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 16 (17-32) |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |

Qhia txog peb cov khoom siv hluav taws xob tshiab kawg - Cov Txiv Ntseej Hlau Hnyav! Peb cov txiv ntseev hlau hnyav tau tsim los ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm kev lag luam hluav taws xob kom muab kev sib txuas zoo thiab ruaj ntseg rau txhua yam koj xav tau ntawm kev siv hluav taws xob. Thaum thev naus laus zis txuas ntxiv mus thiab cov kab ke hluav taws xob nyuaj dua, nws yog qhov tseem ceeb kom muaj cov khoom sib txuas uas tuaj yeem tiv taus qhov xwm txheej hnyav tshaj plaws thiab xyuas kom muaj zog ruaj khov. Peb cov txiv ntseev hlau hnyav tau tsim los tswj cov dej ntws siab thiab cov hluav taws xob uas xav tau hauv cov ntawv thov hluav taws xob niaj hnub no. Ib qho ntawm cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm peb cov txiv ntseev hlau hnyav yog lawv qhov ruaj khov dua. Lawv yog ua los ntawm cov ntaub ntawv zoo thiab tiv taus xeb, kub thiab kev co, ua kom muaj kev sib txuas ntev thiab ruaj ntseg. Txawm tias koj ua haujlwm rau hauv tsev, kev lag luam lossis kev lag luam, peb cov txiv ntseev hlau hnyav tuaj yeem tswj tau nws.

Ntxiv mus, peb cov txiv ntseej hlau hnyav yooj yim rau kev teeb tsa, txuag koj lub sijhawm thiab kev siv zog. Lawv muaj tus qauv tsim uas yooj yim siv rau kev sib txuas xov hlau sai thiab yooj yim. Tsuas yog tshem cov xov hlau, ntxig rau hauv cov txiv ntseej hlau, thiab ntswj. Cov duab txiv ntseej hlau ergonomic muab kev tuav zoo thiab ua kom muaj kev sib txuas nruj txhua lub sijhawm. Kev nyab xeeb yog peb qhov tseem ceeb tshaj plaws thiab peb cov txiv ntseej hlau hnyav tau tsim los muab kev tiv thaiv siab tshaj plaws. Txhua lub txiv ntseej hlau tau tsim los tiv thaiv kev sib cuag nrog cov xov hlau uas muaj sia, yog li txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev raug hluav taws xob poob siab. Lawv kuj tau teev npe UL thiab ua raws li txhua txoj cai kev nyab xeeb, ua rau koj muaj kev thaj yeeb nyab xeeb tias koj cov kev sib txuas hluav taws xob muaj kev nyab xeeb.

Tsis tas li ntawd xwb, peb cov txiv ntseej hlau hnyav muaj ntau qhov loj me kom haum rau ntau yam xov hlau sib txawv. Qhov kev hloov pauv no ua rau lawv haum rau ntau yam kev siv, txij li kev kho hluav taws xob me me hauv tsev mus rau cov haujlwm lag luam loj. Tag nrho hauv txhua qhov, peb cov txiv ntseej hlau hnyav muaj kev ntseeg siab, ruaj khov thiab kev nyab xeeb tsis muaj qhov sib piv. Lawv yog cov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau txhua qhov haujlwm hluav taws xob, muab kev sib txuas zoo, tsis muaj kev txhawj xeeb. Txhim kho koj lub cev hluav taws xob nrog cov khoom sib txuas zoo tshaj plaws hauv khw - xaiv peb cov txiv ntseej hlau hnyav rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas!