
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HD, HDD series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted tsev txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HDD-108-MC | 1 007 03 0000089 |
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HDD-108-FC | 1 007 03 0000090 |
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HDD |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.14 ~ 2.5 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 14-26 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Kev txiav ntsia hlau Kev txiav Crimp Kev txiav caij nplooj ntoos hlav |
| Hom poj niam txiv neej: | Lub taub hau txiv neej thiab poj niam |
| Qhov Loj: | H24B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 108+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Qhia txog HDD hom Heavy Duty Connector Insert - qhov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau koj cov kev xav tau kev sib txuas hluav taws xob hnyav! Tsim los rau kev ua tau zoo tshaj plaws thiab kev ntseeg siab, cov khoom lag luam tshiab no tsa kev yooj yim thiab kev ua haujlwm kom siab tshaj plaws. Tsim los ntawm cov ntaub ntawv zoo tshaj plaws, HDD Heavy Duty Connector Inserts yog tsim los nyiaj dhau qhov kev lag luam nyuaj tshaj plaws. Txawm hais tias koj qhov chaw ua haujlwm yog kev khawb av, kev siv tshuab, lossis kev thauj mus los, cov connector inserts no tuaj yeem tiv taus kev co hnyav, kub heev, thiab kev raug hmoov av thiab dej.

Ib qho ntawm cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm HDD Heavy Duty Connector Insert yog nws txoj kev tsim uas siv tau ntau yam. Nws sib xws nrog ntau yam khoom siv, ua rau nws zoo tagnrho rau ntau yam kev siv. Txij li kev sib txuas ntawm lub cev muaj zog mus rau cov chaw faib hluav taws xob, qhov txuas no ua kom muaj kev sib txuas zoo thiab ruaj khov txhua lub sijhawm, txo qhov tsis ua haujlwm thiab ua kom zoo dua qub. Nkag siab txog lub sijhawm ntawm kev lag luam, peb tau tsim peb cov khoom rau kev teeb tsa thiab kev saib xyuas yooj yim. HDD Heavy Duty Connector Inserts muaj lub tshuab xauv yooj yim siv rau kev sib txuas sai thiab ruaj ntseg. Ntxiv mus, lawv cov qauv tsim modular tso cai rau kev hloov kho yooj yim thiab kev ywj pheej kom tau raws li koj cov kev xav tau tshwj xeeb.

Peb tsis tseg ib yam dab tsi thaum nws los txog rau kev nyab xeeb. HDD Heavy Duty Connector Inserts muaj cov rwb thaiv tsev thiab kev tiv thaiv zoo, ua kom muaj kev tiv thaiv siab tshaj plaws tiv thaiv kev poob siab hluav taws xob thiab kev cuam tshuam electromagnetic. Lub connector ua haujlwm siab no txhim kho kev nyab xeeb thiab kev ua haujlwm ntawm cov khoom siv. Ntawm [Lub Npe Tuam Txhab], kev txaus siab ntawm cov neeg siv khoom yog qhov tseem ceeb. Peb cov khoom raug kuaj xyuas zoo thiab kev tswj hwm zoo kom ua tau raws li cov qauv kev lag luam, ua kom ntseeg tau tias muaj kev ntseeg siab thiab lub neej ntev. Nrog HDD Heavy Duty Connector Inserts, koj tuaj yeem ntseeg siab rau kev daws teeb meem kev sib txuas uas ntseeg tau thiab ua haujlwm tau zoo. Rau kev ua tau zoo tsis sib xws, kev ruaj khov, thiab kev hloov pauv tau yooj yim, xaiv HDD Heavy Duty Connector Inserts. Txhim kho koj cov txheej txheem kev lag luam thiab kev sib txuas hluav taws xob hnub no.