
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HD, HDDD series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted tsev txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HDD |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.14 ~ 2.5 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 14-26 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 1.2 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Lub davhlau ya nyob twg |
| Hom poj niam txiv neej: | Txiv neej lub taub hau |
| Qhov Loj: | 6B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 55+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Qhia txog HDDD Series 55-pin Heavy Duty Connectors: cov khoom siv niaj hnub thiab ruaj khov, cov connectors no muaj kev ua tau zoo tshaj plaws rau kev siv hauv kev lag luam. Ua los ntawm kev tuav cov khoom hnyav thiab nyiaj rau cov xwm txheej hnyav, lawv ua kom muaj kev sib txuas zoo, ruaj khov thiab siv tau ntev. Zoo tagnrho rau cov chaw ib puag ncig hnyav, lawv yuav tsis ua haujlwm thaum muaj kev ntxhov siab los ntawm kev co, kev poob siab, lossis qhov kub thiab txias heev.

Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb tshaj plaws nrog HEEE Series 40-pin connectors, uas tau tsim los ua tib zoo kom txo tau kev pheej hmoo thiab tiv thaiv cov khoom siv hauv qhov chaw xav tau tshaj plaws. Cov connectors no muaj cov txheej txheem xauv ruaj khov thiab kev ua haujlwm ntev, ua kom lawv tiv taus cov xwm txheej hnyav tshaj plaws. Los ntawm kev muab kev ua tau zoo thiab ruaj khov, lawv pab tswj kev ua haujlwm thiab kev nyab xeeb hauv cov ntawv thov kev lag luam tseem ceeb.

Lub HDDD Series 55-pin heavy-duty connector yog ib qho kev daws teeb meem zoo heev los ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm cov kws tshaj lij hauv kev lag luam. Tsim los rau kev xa hluav taws xob zoo thiab muaj txiaj ntsig, lub connector no ua rau muaj kev sib koom ua ke zoo kawg nkaus thoob plaws ntau yam tshuab hnyav. Nrog rau lub peev xwm nqa tam sim no loj, nws yog qhov tseem ceeb rau cov ntawv thov muaj zog ntau hauv cov lag luam xws li kev tsim kho, kev khawb av, thiab kev tsim khoom.