
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HE, HEE series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted tsev txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HE |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 1.0 ~ 2.5 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 18-14 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Lub davhlau ya nyob twg |
| Hom poj niam txiv neej: | Poj niam lub taub hau |
| Qhov Loj: | 6B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 6+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Cov Khoom Siv Hnyav HE Heavy Duty Connectors muaj ntau yam khoom siv thiab tuaj yeem hloov kho kom ua tau raws li qhov xav tau tshwj xeeb. Muaj ntau qhov loj me ntawm lub tsev, cov ntaub thaiv, thiab cov kev xaiv nkag cable, nws sib xyaw ua ke zoo rau hauv cov teeb tsa uas twb muaj lawm. Tsis tas li ntawd, lub connector no sib xws nrog cov qauv kev lag luam interfaces, ua kom muaj kev sib koom tes nrog lwm cov khoom siv thiab cov kab ke. Qhov kev sib xws no txhawb nqa cov kev daws teeb meem yav tom ntej uas ua rau koj cov haujlwm ua raws li cov kev nce qib tshiab kawg. Ntawm HE Connectors, peb nkag siab txog qhov tseem ceeb ntawm kev sib txuas txhim khu kev qha, ua haujlwm tau zoo hauv cov chaw ua haujlwm. Yog vim li cas peb cov khoom siv hnyav HE heavy-duty connectors tau tsim thiab tsim tawm raws li cov qauv siab tshaj plaws, ua raws li cov lus qhia thiab daim ntawv pov thawj kev lag luam. Peb txoj kev cog lus rau qhov zoo ua kom peb cov khoom ua tau raws li koj xav tau thiab ua haujlwm zoo hauv cov ntawv thov uas xav tau.

Ib qho ntawm cov txiaj ntsig tseem ceeb ntawm HE cov khoom sib txuas hnyav yog lawv qhov kev hloov pauv tau. Lub kaw lus sib txuas no muab kev daws teeb meem dav dav rau kev xa xov thiab lub zog, suav nrog ntau yam modules, contacts, thiab plug-ins. Nws tuaj yeem ua ke tau yooj yim thiab haum rau ntau yam kev sib txuas thiab daim ntawv thov. Txawm hais tias koj xav tau txuas cov motors, sensors, switches, lossis actuators, HE cov khoom sib txuas hnyav muab kev sib koom ua ke thiab kev sib txuas lus zoo rau kev ua haujlwm du thiab txhim kho kev tsim khoom. Thaum kev hloov pauv tau yog qhov tseem ceeb, kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb hauv txhua qhov chaw ua lag luam. HE Cov Khoom Sib Txuas Hnyav hais txog kev nyab xeeb nrog lawv lub kaw lus xauv tshiab uas ua kom muaj kev sib txuas ruaj ntseg thiab tiv thaiv kev txiav tsis raug. Tsis tas li ntawd, tus qauv tsim modular ntawm lub connector ua rau kev teeb tsa yooj yim thiab ceev, txo cov nqi zog ua haujlwm thiab txuag lub sijhawm muaj nqis. Qhov kev daws teeb meem plug-and-play no ua rau kev saib xyuas thiab hloov pauv yooj yim, txhawb nqa kev ua haujlwm zoo tag nrho.

Nyob rau hauv ib puag ncig kev lag luam uas ceev ceev, kev daws teeb meem kev sib txuas uas ntseeg tau thiab ua tau zoo yog qhov tseem ceeb. Txawm hais tias nyob rau hauv automation, machinery, lossis kev faib hluav taws xob, lub kaw lus txuas ruaj khov thiab txhim khu kev qha yog qhov tseem ceeb rau kev ua haujlwm tas mus li. Kev qhia txog HE Heavy Duty Connector, ib yam khoom tshiab tsim los ua kom tau raws li tag nrho koj cov kev xav tau kev sib txuas hauv kev lag luam thiab hloov pauv koj txoj kev sib txuas thiab tiv thaiv kev sib txuas hluav taws xob. Siv cov thev naus laus zis siab heev thiab kev txawj ntse, HE heavy-duty connectors muab ntau yam nta, ua rau lawv zoo meej rau ntau yam kev siv hauv kev lag luam. Nrog lawv cov qauv ruaj khov thiab cov ntaub ntawv zoo, cov connectors no ua kom muaj kev ruaj khov thiab lub neej ntev, txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej nyuaj tshaj plaws. HE heavy-duty connectors qhia txog kev tiv thaiv zoo rau qhov kub thiab txias heev, hmoov av, dej noo, thiab kev co, lav qhov ua tau zoo txhim khu kev qha thiab tsawg kawg downtime.