
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HE, HEE series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted tsev txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HE |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 1.0 ~ 2.5 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 18-14 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Lub davhlau ya nyob twg |
| Hom poj niam txiv neej: | Txiv neej lub taub hau |
| Qhov Loj: | 10B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 10+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Hauv ib puag ncig kev lag luam uas muaj kev kub ceev, kev daws teeb meem kev sib txuas txhim khu kev qha yog qhov tseem ceeb heev. Txawm hais tias rau kev siv tshuab, tshuab, lossis kev faib hluav taws xob, cov khoom sib txuas ruaj khov yog qhov tseem ceeb rau kev ua haujlwm tas mus li. Kev qhia txog HE Heavy Duty Connector - tsim los ua kom tau raws li koj cov kev xav tau kev sib txuas hauv kev lag luam. Nrog rau cov thev naus laus zis siab heev thiab kev tsim kho ruaj khov, cov khoom sib txuas no ua kom muaj kev ruaj khov thiab kev ua tau zoo hauv cov xwm txheej hnyav. Lawv tiv taus qhov kub siab, plua plav, dej noo, thiab kev co, ua kom muaj sijhawm tsawg kawg nkaus thiab kev ua tau zoo txhim khu kev qha.

Cov Khoom Siv Hluav Taws Xob HE Heavy Duty Connectors muaj kev hloov pauv tau yooj yim, muab kev daws teeb meem rau kev xa xov thiab lub zog. Nrog ntau yam modules, contacts, thiab plug-ins, lawv haum rau ntau yam kev sib txuas. Txawm hais tias txuas cov motors, sensors, switches, lossis actuators, cov connectors no ua kom muaj kev sib koom ua ke thiab kev sib txuas lus zoo rau kev ua haujlwm zoo dua. Kev nyab xeeb kuj yog qhov tseem ceeb nrog HE Heavy Duty Connectors. Lawv lub kaw lus xauv tshiab ruaj ntseg kev sib txuas, tiv thaiv kev txiav tsis raug. Tus qauv tsim modular tso cai rau kev teeb tsa sai thiab yooj yim, txo cov nqi zog ua haujlwm thiab txuag lub sijhawm. Cov kev daws teeb meem plug-and-play no ua rau kev saib xyuas thiab hloov pauv yooj yim, txhawb kev ua haujlwm zoo.

Cov Khoom Siv Hnyav HE Heavy Duty Connectors muaj ntau yam khoom siv thiab kev xaiv kho kom haum rau cov kev xav tau tshwj xeeb. Muaj ntau qhov loj me ntawm lub tsev, cov ntaub thaiv, thiab cov kev xaiv nkag cable, lawv sib xyaw ua ke zoo rau hauv cov teeb tsa uas twb muaj lawm. Kev sib raug zoo nrog cov qauv kev lag luam interfaces ua kom muaj kev sib koom tes nrog lwm cov khoom siv thiab cov kab ke, muab cov kev daws teeb meem yav tom ntej uas ua raws li kev nce qib ntawm thev naus laus zis. Ntawm HE Connectors, peb muab qhov tseem ceeb rau kev sib txuas txhim khu kev qha thiab ua haujlwm tau zoo hauv cov chaw ua haujlwm. Peb cov khoom siv hnyav HE tau tsim thiab tsim tawm raws li cov qauv siab tshaj plaws, ua raws li cov lus qhia thiab daim ntawv pov thawj kev lag luam. Qhov kev cog lus rau qhov zoo no ua kom peb cov khoom ua tau raws li koj xav tau thiab ua haujlwm zoo hauv cov ntawv thov uas xav tau.