
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov hoods thiab hom vaj tse sib txawv, xws li cov hlau thiab yas hoods & vaj tse ntawm HEE, HE series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted vaj tse txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HEE-046-MC | 1 007 03 0000059 |
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HEE-046-FC | 1 007 03 0000060 |
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HEE |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.14 ~ 4.0 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 12-26 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.5 hli |
| Lub zog nruj | 1.2 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Kev txiav ntsia hlau Kev txiav Crimp Kev txiav caij nplooj ntoos hlav |
| Hom poj niam txiv neej: | Lub taub hau txiv neej thiab poj niam |
| Qhov Loj: | H24B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 46+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Lub connector no yog tsim los ua kom tau raws li cov kev xav tau ntawm cov ntawv thov kev lag luam niaj hnub. Muaj kev tsim kho ruaj khov, kev ua tau zoo, thiab kev tsim qauv yooj ywm, HEE Series yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau kev sib txuas lus hnyav. Cov connectors hauv HEE Series muaj cov hlau khov kho uas ua kom muaj kev ua haujlwm ntev thiab tiv thaiv kev nyuaj ntawm qhov chaw ib puag ncig hnyav. Tsim los kom tiv taus plua plav, dej noo, thiab kev hloov pauv ntawm qhov kub thiab txias, nws zoo tagnrho rau ntau yam kev lag luam xws li tsheb, aerospace, kev sib txuas lus, thiab kev tsim khoom.

HEE series connectors yog tsim los kom yooj yim rau nruab thiab tswj. Nws tus qauv siv tau yooj yim ua rau kev sib txuas ceev ceev, ruaj ntseg, txo lub sijhawm tsis ua haujlwm thiab ua kom muaj txiaj ntsig zoo dua. Tsis tas li ntawd, lub connector yog sib xws nrog ntau hom cable, uas ua rau muaj kev ywj pheej los ua kom tau raws li cov kev xav tau ntawm daim ntawv thov sib txawv. Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb tshaj plaws hauv cov chaw ua haujlwm, thiab HEE Series connectors tshaj cov qauv kev lag luam. Nws muaj lub kaw lus xauv ruaj khov uas ua kom muaj kev sib txuas ruaj ntseg, tshem tawm qhov kev pheej hmoo ntawm kev txiav tsis raug. Tsis tas li ntawd, lub connector muaj lub ntaub thaiv npog uas muab kev tiv thaiv electromagnetic cuam tshuam zoo dua thiab tswj kev ncaj ncees ntawm lub teeb liab.

Peb nkag siab txog cov nqi siab ntawm kev poob haujlwm rau cov lag luam. Yog li ntawd, peb cov HEE Series connectors yog tsim los rau kev ntseeg siab. Lawv cov kev sib cuag zoo ua kom muaj kev sib txuas ruaj khov thiab sib xws, txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev poob teeb liab thiab kev ua tsis tiav ntawm lub cev. Tsim los kom tiv taus cov xwm txheej nyuaj, HEE Series connectors yog qhov zoo tagnrho rau kev siv hauv kev lag luam. Lawv txoj kev tsim kho ruaj khov, kev teeb tsa yooj yim, thiab kev ntseeg siab zoo ua rau lawv yog qhov kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau kev txhim kho kev sib txuas. Cia siab rau HEE Series rau kev ua tau zoo tshaj plaws thiab kev ua haujlwm tas mus li ntawm koj cov khoom siv.