
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HK, HQ series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted tsev txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HK |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 1.5-16 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 10 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Lub davhlau ya nyob twg |
| Hom poj niam txiv neej: | Txiv neej lub taub hau |
| Qhov Loj: | H16B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 4/2+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig) | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig) | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins) | Tooj liab hlau |
| Nto | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94 | V0 |
| RoHS | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam RoHS | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| Lub xeev ELV | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau | EN 45545-2 (2020-08) |
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

Cov Hk-004/2-M Hnyav Duty Connectors yog tsim los muab kev sib txuas hluav taws xob txhim khu kev qha hauv qhov chaw nyuaj. Lawv txoj kev tsim kho ruaj khov thiab cov yam ntxwv ua tau zoo ua rau lawv zoo tagnrho rau kev siv hauv kev lag luam automation, tshuab, thiab tsheb hnyav. Tsim los ntawm cov khoom siv rugged, cov connectors no muaj kev ruaj khov zoo heev thiab tiv taus kev cuam tshuam, ua kom ntseeg tau tias kev ua haujlwm txhim khu kev qha hauv qhov siab siab, kub siab, av noo, thiab qhov chaw nyuaj. Nrog nws txoj kev xauv yooj yim thiab ruaj ntseg, Hk-004/2-M connector muab kev sib txuas txhim khu kev qha thiab ruaj khov, kev tsim kho zoo tshaj plaws nqus thiab txo cov kev co thiab kev poob siab, tiv thaiv cov connectors thiab cov khoom siv hluav taws xob sab hauv. zoo-tswj kom ua tau raws li cov qauv siab ntawm kev ua tau zoo thiab kev ntseeg siab.

Vim nws tsim tau yooj yim rau tus neeg siv, HK-004/2-M connector installation thiab txij nkawm yog ceev thiab yooj yim. Qhov no txuag lub sijhawm thiab ua kom yooj yim rau kev teeb tsa thiab txij nkawm ntawm cov tshuab hluav taws xob. Thaum kawg, HK-004/2-M heavy-duty connectors yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov ntawv thov kev lag luam uas xav tau, nrog rau kev ua haujlwm ruaj khov, txhim khu kev qha thiab yooj yim rau kev teeb tsa. Nrog nws cov qauv ruaj khov thiab kev teeb tsa ntau yam, qhov connector no muab kev daws teeb meem zoo thiab ua haujlwm tau zoo rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas. Xaiv HK-004/2-M connector rau kev sib txuas txhim khu kev qha thiab ruaj khov.

Lub connector muaj kev tiv thaiv zoo tiv thaiv plua plav, dej noo, thiab lwm yam kab mob. Qhov no ua kom koj cov kev sib txuas hluav taws xob tseem muaj kev nyab xeeb thiab ruaj ntseg, txawm tias nyob rau hauv qhov chaw nyuaj thiab xav tau ntau yam. HK-004/2-M heavy-duty connectors muaj nyob rau hauv ntau yam kev teeb tsa, suav nrog ntau tus lej pin thiab qhov loj ntawm lub plhaub, uas tso cai rau kev daws teeb meem kev sib txuas ntau yam thiab hloov kho tau. Txawm tias koj xav tau lub zog, teeb liab lossis kev sib txuas ntaub ntawv, lub connector no muaj rau koj.