
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HQ series, cov lus qhia cable sib txawv, cov tsev bulkhead mounted thiab cov tsev mounted saum npoo txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Kev txheeb xyuas | Hom | Tus lej xaj. |
| Kev txiav tawm crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HQ |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.14 -4 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 26 ~ 14 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 500 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Kev txiav ntsia hlau Kev txiav Crimp Kev txiav caij nplooj ntoos hlav |
| Hom poj niam txiv neej: | Lub taub hau txiv neej thiab poj niam |
| Qhov Loj: | HCP |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 8+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Lub qhov txuas HQ-008-MC yog qhov tseem ceeb rau kev sib txuas hauv kev lag luam uas ruaj khov. Tsim los rau kev siv ruaj khov, nws muab kev sib txuas ruaj ntseg thiab zoo rau ob qho tib si hluav taws xob thiab hluav taws xob. Tsim los tiv taus cov xwm txheej hnyav, HQ-007-MC yog qhov tsim nyog rau cov tshuab hnyav thiab cov tshuab tsis siv neeg. Nws lub cev ruaj khov cog lus tias yuav siv tau ntev hauv cov xwm txheej nyuaj. Nrog rau qhov tshwj xeeb xauv yooj yim, HQ-008-MC ua kom muaj kev sib txuas ruaj khov thiab txhim khu kev qha, txo qhov kev pheej hmoo ntawm kev txiav tawm kom tswj tau kev ua haujlwm zoo. Nws yog qhov zoo tshaj plaws rau cov kab ke tseem ceeb uas kev ntseeg siab yog qhov tseem ceeb.

Lub HQ-008-FC robust connector yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas hauv kev lag luam. Lub connector no, tsim los rau cov ntawv thov uas nyuaj, muab kev sib txuas ruaj ntseg thiab zoo rau koj cov kab ke hluav taws xob thiab hluav taws xob. HQ-008-FC robust connectors yog tsim los rau kev tiv taus cov xwm txheej ib puag ncig hnyav tshaj plaws, ua rau lawv haum rau cov tshuab kev lag luam, cov tshuab automation, thiab lwm yam kev siv hnyav. Nws txoj kev tsim kho ruaj khov lav qhov ua tau zoo thiab lub neej ntev, txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej nyuaj tshaj plaws. Nrog rau lub tshuab xauv yooj yim thiab ruaj ntseg, HQ-008-FC connector muab qhov txuas ruaj khov thiab txhim khu kev qha, txo qhov muaj feem ntawm kev txiav tsis xav tau thiab ua kom muaj kev ua haujlwm tas mus li. Qhov no ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo heev rau cov kab ke tseem ceeb uas kev ntseeg siab yog qhov tseem ceeb.