
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov kaus mom sib txawv thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov kaus mom hlau thiab yas & cov tsev ntawm HA, HB series, cov lus qhia cable sib txawv, cov tsev bulkhead mounted thiab cov tsev mounted saum npoo txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HQ |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 0.14 ~ 4 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 26 ~ 12 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 0.5 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Lub davhlau ya nyob twg |
| Hom poj niam txiv neej: | Poj niam lub taub hau |
| Qhov Loj: | 3A |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 5+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Lub HQ-005-FC robust connector yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau txhua yam koj xav tau kev sib txuas hauv kev lag luam. Lub connector no, tsim los rau cov ntawv thov uas nyuaj, muab kev sib txuas ruaj ntseg thiab zoo rau koj cov hluav taws xob thiab cov khoom siv hluav taws xob. HQ-005-FC robust connectors yog tsim los rau cov xwm txheej ib puag ncig hnyav tshaj plaws, ua rau lawv haum rau cov tshuab kev lag luam, cov tshuab automation, thiab lwm yam kev siv hnyav. Nws cov qauv ruaj khov lav qhov ua tau zoo thiab lub neej ntev, txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej nyuaj tshaj plaws. Nrog rau lub tshuab xauv yooj yim thiab ruaj ntseg, HQ-005-FC connector muab qhov txuas ruaj khov thiab txhim khu kev qha, txo qhov muaj feem ntawm kev txiav tsis xav tau thiab ua kom muaj kev ua haujlwm tas mus li. Qhov no ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo heev rau cov kab ke tseem ceeb uas kev ntseeg siab yog qhov tseem ceeb.

Lub connector muab kev tiv thaiv zoo heev rau cov hmoov av, cov dej noo, thiab cov kab mob, ua kom muaj kev sib txuas hluav taws xob zoo thiab ruaj ntseg txawm tias nyob hauv qhov chaw nyuaj. HQ-005-FC cov connectors hnyav muaj ntau yam kev teeb tsa kom tau raws li ntau yam kev xav tau rau lub zog, teeb liab, lossis kev sib txuas ntaub ntawv.

Lub qhov txuas HQ-005-FC yooj yim rau kev teeb tsa thiab kev saib xyuas, ua kom lub kaw lus ua haujlwm tau zoo dua. Zoo tagnrho rau kev siv hauv kev lag luam nyuaj, nws muaj kev ruaj khov, kev ua haujlwm txhim khu kev qha, thiab kev teeb tsa yooj yim. Nrog nws lub cev muaj zog thiab kev teeb tsa ntau yam, lub qhov txuas no ua kom muaj kev sib txuas zoo thiab muaj txiaj ntsig. Xaiv HQ-005-FC rau kev sib txuas ruaj khov thiab kav ntev.