
Cov khoom lag luam BEISIT npog yuav luag txhua hom kev sib txuas thiab siv cov hoods thiab cov hom tsev sib txawv, xws li cov hlau thiab yas hoods & cov tsev ntawm HSB, HE series, cov lus qhia cable sib txawv, bulkhead mounted thiab surface mounted tsev txawm tias nyob rau hauv cov xwm txheej hnyav, lub connector kuj tseem tuaj yeem ua tiav txoj haujlwm tau zoo.
| Pawg: | Cov ntxig rau hauv plawv |
| Cov koob: | HSB |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | 1.5-6 hli2 |
| Thaj tsam ntawm tus neeg xyuas pib: | AWG 10 |
| Lub zog ntsuas tau ua raws li UL / CSA: | 600 V |
| Kev rwb thaiv tsev impedance: | ≥ 10¹º Ω |
| Tiv tauj tsis kam: | ≤ 1 mΩ |
| Qhov ntev ntawm daim kab xev: | 7.0 hli |
| Lub zog nruj | 1.2 Nm |
| Kev txwv kub: | -40 ~ +125 °C |
| Tus naj npawb ntawm cov ntxig | ≥ 500 |
| Hom kev sib txuas: | Kev sib txuas ntawm cov ntsia hlau |
| Hom poj niam txiv neej: | Poj niam lub taub hau |
| Qhov Loj: | 32B |
| Tus naj npawb ntawm cov xov: | 12(2x6)+PE |
| Tus pin av: | Yog |
| Seb puas xav tau lwm koob ntxiv: | No |
| Khoom Siv (Ntxig): | Polycarbonate (PC) |
| Xim (Ntxig): | RAL 7032 (Xim av xuab zeb) |
| Cov khoom siv (pins): | Tooj liab hlau |
| Nto: | Plating nyiaj / kub |
| Cov khoom siv hluav taws kub retardant ntsuas raws li UL 94: | V0 |
| RoHS: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Kev zam ntawm RoHS: | 6(c): Cov hlau tooj liab muaj txog li 4% txhuas |
| ELV xeev: | Ua tau raws li cov qauv zam |
| Tuam Tshoj RoHS: | 50 |
| REACH SVHC cov tshuaj: | Yog |
| REACH SVHC cov tshuaj: | ua tus thawj coj |
| Kev tiv thaiv hluav taws ntawm tsheb ciav hlau: | EN 45545-2 (2020-08) |

Nthuav qhia HSB-012-F, lub qhov txuas hlau hnyav uas tsim los rau kev sib txuas hluav taws xob tsis tshee. Haum rau txhua hom ntxig, lub qhov txuas ruaj khov no muaj kev tsim kho uas tiv taus qhov chaw ib puag ncig hnyav tshaj plaws. Nws lub plhaub yas qib kev lag luam tau tsim los rau kev ua haujlwm ntev, tiv thaiv tau zoo los ntawm kev co, plua plav, thiab dej noo. Lub qhov txuas tsim qauv ntsia hlau yooj yim siv ua kom cov xov hlau txuas tau sai thiab ruaj khov, sib xws nrog ntau qhov loj me ntawm cov xov hlau rau ntau hom xov hlau. Ruaj ntseg kev sib txuas ruaj khov yam tsis muaj teeb meem - ntxig cov xov hlau thiab khi lub ntsia hlau kom ruaj ntseg thiab ruaj khov.

Rau kev siv tshuab, tshuab, lossis kev siv hauv kev lag luam, xaiv HSB-012-F lub qhov txuas hnyav. Nws muaj kev ua haujlwm zoo thiab yooj yim rau kev teeb tsa, ua kom muaj kev sib txuas hluav taws xob ruaj ntseg rau txhua qhov project.

Lub HSB-012-F ntsia hlau txuas hnyav muaj lub tshuab xauv kom tiv thaiv kev txiav tsis xav tau, ua kom koj cov kev sib txuas tseem ruaj ntseg, txawm tias nyob rau hauv ib puag ncig uas muaj kev co siab lossis kev poob siab. Koj yuav hnov lub suab nyem thaum qhov kev sib txuas raug xauv thiab koom ua ke tag nrho, muab kev ntseeg siab tias nws ruaj ntseg. Lub connector no tsis yog tsuas yog ruaj khov xwb tab sis kuj muaj ntau yam kev teeb tsa, yooj yim txuas rau lub vaj huam sib luag lossis lub thawv nrog cov ntsia hlau lossis bolts rau kev teeb tsa yooj yim thiab kev saib xyuas.